sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

BARDAK KADEHLER

Sofraların uzun zamandır vazgeçilmezi bardak kadehler sofralarınızda değerli dostlarınızla, ailelerinizle ve değerli diğer misafirlerinizle geçirdiğiniz vakitte size eşlik etmesi için sofralarınızın bütünlüğünü tamamlamak adına tercih edilecek en doğru ürünlerdendir. Bardak Kadehler sofralarda yemek takımları, çatal kaşık bıçak takımları, sofra aksesuarları, servis tabakları, sunum tabakları, servis tencerelerinin yanında onlara uyum sağlaması ve eşlik etmesi için tercih edeceğiniz yüzlerce model ve renk seçeneği ile sofralarınıza eşlik etmeyi bekliyor. Sofralarda içilecek içeceklere göre su bardağı, meşrubat bardağı, çay bardağı, sürahi, şarap bardağı gibi ürünlerin tercih edilmesi de son derece önemli. Sofralarda hakim olan renklere göre bardak kadehlerinizi seçmek hem uyum sağlayacak hem de sofralarda göz yormayacaktır. Sade yemek takımları veya desenli yemek  takımlarına göre seçeceğiniz bardakların da aynı şekilde kesimlerine dikkat etmeniz sofralarınızda daha şık bir görüntü oluşmasına sebep olacaktır. Aynı şekilde sofralarınızda hakim olan gold, silver ve bronz renkleri gibi renklere göre de bardak kadehlerinizin yaldızlarını aynı uyumla seçmeniz sofralarınızda hakim olan görüntünün bütünleşmesi için son derece önemlidir. Renkli su bardakları, cidarlı su bardakları, kristal su bardakları gibi bir çok çeşidi bulunur.

61 PARÇA SOFRA SETİ NEDİR ?

Her bardağı ayrı ayrı seçmek yerine 61 parça sofra seti olarak da tek bir set ile birbiri ile uyumlu olan bardakları bir arada DekorAryada bulabilirsiniz. 61 Parça setin içeriğine dair toplamda 12 adet ayaklı kadeh,   12 adet meşrubat bardak, 12 adet su bardak, 12 adet çay bardak, 12 adet çay tabak ve 1 adet sürahi bulunur. Bir çok model ve renk seçeneği ile sofralarınızda hakim olan desen ve renklere göre 61 Parça Sofra Seti modellerinden kendinize en uygun olanları seçebilir ve sofralarınızın bütünlüğünü tamamlayabilirsiniz.

 

Cristal D'arques KRİSTAL BARDAK NEDİR ?

Cristal D'arques Fransanın Paris şehrinde doğmuş ve üretimi de hala burada yapılan kristal bardak üreten bir firmadır. Rendez, Lady Diamond, Macassar gibi serileri ile insanların beğenilerini kazanmış, muhteşem kesimleri ve zarif tasarımlarıyla sofralarda gözlere çarpan ilgi çekici bardaklar üretmeye devam eden bir bardak üreticisidir. Kadeh, meşrubat bardağı ve viski bardağı gibi kristal bardaklar üreten bu firma kesimleri ve etkileyici tasarımıyla uzun zamandır insanların kaliteli bardak anlayışını değiştirmeye devam ediyor. Cristal D'arques bardaklarını siz de merak ediyor ve arıyorsanız onlarca çeşidi ile DekorArya’yı ziyaret etmenizi kesinlikle öneriyoruz.

;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.