Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet
İçerik Menü

Hakkımızda

Dekorasyon dediğimiz kavram estetik kaygılı bir sanattır. Bu konuda edindiğimiz tecrübe ve birikim ile amacımız daima insanların yaşam alanlarına en uygun dekorasyon ürünlerini, en kaliteli tasarım ve işçilik harikası ürünlerle onlara ulaştırmak olmuştur.

30 Yılı Aşan Sektör Tecrübesi!

Mutfak, banyo ve salon dekorasyon ürünleri konusunda 30 yıllık deneyim ve bilgimizi müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Evlerin en önemli bölümleri mutfak ve banyoların, sahiplerini yansıtan birer kişilik olduğunu unutmadan hareket ediyor, bu sebeple satışa sunduğumuz ürünlerin sadece mutfak ya da banyoyu tamamladığını değil, kullanıcının da zevklerini yansıttığına inanıyoruz.

Bir Dünya Mutluluk!

Dekorarya.com ailesi olarak günün trendlerini yakından takip ediyor ve kurumsal ya da bireysel fark etmeden her kesimden insanın mutfak ve banyosu için gerekli ürünleri temin ediyoruz. Çıktığımız bu yolda ister perakende olsun ister toptan satış, önceliğimiz; daima insanların kişisel zevklerine hitap eden, kaliteli ve hesaplı ürünler ile onları buluşturmak olmuştur.

Çay fincan takımları, kahve fincan takımlarından çay bardaklarına, sunum tepsilerinden servis tabaklarına, pasta tabaklarından yemek takımlarına kadar mutfağınızın olmazsa olmazı tüm parçalarınızı birbirinden kaliteli ve tanınmış marka çeşitleri ile sunuyoruz. Yine aynı şekilde banyolarınız için mermer kaplama banyo setleri, aynalar, farklı desen mermer desen sabunluklar hemen her banyo stiline uygun çeşitleri ile Bakırköy’deki 350 m2’lik fiziksel mağazamızdan ve e-ticaret sitemizden insanlara ulaşmaktadır.

Evlerin yaşam alanı salonlar için ise yine evlerin ruhunu yansıtacak salon takımları, saat, sehpa, vazo, biblo, dekoratif çiçek, mumluk, şamdan ve aklınıza salonunuzu tamamlama adına gelebilecek her bir detay eşya ile aksesuar ürünlerini yıllardır olduğu gibi sizler için zevkinize uygun olarak temin ediyoruz.

Online Alışveriş Kolaylığı!

Günümüzün online alışveriş sistemindeki yerimizi alarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Geleneksel satış stratejilerini online platformlara taşıyarak, en son teknolojik gelişmeler ve online alışverişin geldiği noktayı iyi biliyor ve çok daha geniş kitlelere ulaşarak onların ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Mağazamızda bulunan tüm ürünlere rahat ulaşılabilmesi açısından geniş bir ürün yelpazesini online alışveriş sitemizde her yeni ürünle birlikte güncelleyerek müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz. Online alışveriş mağazamızı herkesin rahatça görüp, inceleyip rahatça satın alabileceği bir şekilde yani kullanıcı deneyimi odağında tasarladık. Dekorarya olarak kurumsal bir çatı altında, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve işini zevkle yapan bir ekiple hareket ediyor, dekorasyon sektöründe ürün kalitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz.

;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.