sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

DUVAR SAATI & AYNA & TABLO

Duvar saati, yıllardan beri süregelen bir aksesuar ürünüdür. Çok eski yılları düşünecek olursak ilk aklınıza guguklu saat modelinin geleceğini düşünüyoruz. Her saat başında ve buçuklarda bizlere eğlenceli zamanlar geçiren bu saatler halen kullanılmakta fakat yerini daha modern saatlere bırakmış durumdadır. Kurmalı saatler ya da eski model duvar saatleri gelişen teknolojiye de ayak uydurarak daha modern bir hale gelmiştir.

Modern duvar saatleri günümüzde farklı görsellerle kişilere sunulmaktadır. Bu görseller arasında karar vermek de oldukça zordur. Duvar dekorasyonlarınızın atmosferini değiştirecek ve ev dekorasyonunuzu tamamlayacak dekoratif duvar saatleri tercih etmek isteyen kişiler pek çok seçeneğe sahiptir. Aynalı duvar saaati, şık duvar saati, sade ya da büyük duvar saati gibi pek çok seçenek duvar saati tercih etmek isteyen kişiler için sunulmaktadır. Seçim yapmak isteyen kişiler öncelikle klasik ya da sıra dışı modeller arasında kendi tarzına uygun olanını seçmelidirler. 

Duvar saati kullandığımız alanların içerisinde ilk sırada salonlarımız bulunmaktadır. Şık duvar saatleri evin salonunda sergilenerek bizlere ve gelen misafirlerimize görsel bir şölen de yaşatırlar.

Birçok farklı modele sahip olan duvar saati seçiminde bulunmak isteyenlere bazı önerilerde bulunmak istiyoruz. Bu önerilerden hangisi sizin zevkinize ve tarzınıza uygunsa onu seçebilirsiniz. Neticede önermek ne kadar bizim tarafımızdan yapılıyor olsa da seçim yapmak sizin tercihinizle ve ev dekorasyonu stilinizle yakından ilgili olacaktır. Salonunuza kendi tarzınızı yansıtabilir ve ortamın havasını da farklılaştırabilirsiniz.

ÇARKLI DUVAR SAATI

Çarklı salonlarda büyük duvar saati modellerini incelemeniz yerinde bir karar olacaktır. Duvarlarınızı bazı aksesuar ürünleri ile hoş bir hale getirebilirsiniz. Bunların arasında panolar, manzaralar, raflar ya da çerçevelenmiş resimler yer almaktadır. Hangi aksesuar ürünlerini sergiliyor olursanız olun duvar saati ayrıcalıklı bir ev dekorasyonu objesi olacaktır. Çarklı duvar saateri işlevselliğinin yanında şık görünümü ile adeta vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Evin dekorasyonunu tamamlayan ürün olarak da görülmektedir. 

Günümüzdeki duvar saatleri sadece zamana bakmak için kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte zamana bakmak için cep telefonları ve akıllı saatler kullanılır oldu. Duvarlarımızda bulunan Çarklı duvar saatleri dekorasyon ürün sınıfında yer almaya başladı. Hal böyle olunca da farklı modelleri üretilerek iç mekan dekorasyonlarına sunuldu. Bu modellerden biri olan büyük duvar saati mükemmel görüntüleri ile kişilerin zevklerine uygun hale getirdi.

AYNA SECIMINDE DIKKAT EDILMESI GEREKENLER ?

Bildiğiniz üzere duvarlarda koyu renk tercih etmek odayı olduğundan daha küçük gösterebilir. Peki, duvarı mutlaka koyu renge boyamak istiyorsanız ne olacak? Bu durumda bir duvarı tercih ettiğiniz renk paletine uyum sağlayacak bir tona boyayabilir ve duvara büyük bir ayna konumlandırabilirsiniz. Ayna hem alanı daha ferah kılacak hem de şık bir duvar dekorasyonuna imza atmanızı sağlayacaktır.

Salon duvarında ayna dekorasyonuna sıklıkla yer verilse de elbette aynalara evin her alanında yer verebilirsiniz! Peki, antre ve yatak odası gibi alanlarda dresuar ve şifonyer gibi mobilyaların yaslandığı duvarlarda mobilyayla kombin oluşturacak şekilde tercih edilen aynaları daha dikkat çekici kılmak ister misiniz? Eğer aynanızı ön plana çıkarmak isterseniz aynayı asacağınız duvarı farklı bir renge boyamayı ya da desenli bir duvar kâğıdıyla duvarı farklılaştırmayı düşünebilirsiniz.

TABLO SECIMINDE DIKKAT EDILMESI GEREKENLER ?

Duvar tablo galerisinin boyutu ve stili onu nereye yerleştirildiğinize bağlıdır. Tablolarınızı bir duvara asabileceğiniz gibi bir mobilya üzerine de yerleştirebilirsiniz. Güzel bir kompozisyon oluşturmak için de başka süslemeler ve aksesuarlar ile de harmanlayabilirsiniz. Tablolarınızı oturma odasında kanepe veya koltuk duvarına asmak istiyorsanız ve iyi bir denge oluşturmak istiyorsanız mobilya genişliğini göz önünde bulundurarak tablo kompozisyonunuzu ona göre ortalamanız gerekir, yani duvar tablo galerinizin mobilya genişliğinin yaklaşık üçte biri olmasına dikkat etmelisiniz. Posterlerinizi tavandan ziyade mobilyaya yakın asmanızı öneririz. Tablolar arasındaki mesafeler yine üzerinde bulundukları mobilyanın büyüklüğüne bağlıdır. Örneğin, tablo kompozisyonunuz mobilyaya göre büyükse, tablolar arasındaki mesafeler az olmalıdır. En iyi dengeyi yakalamaya çalışın. 
;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.