sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

SERVİS TEPSİLERİ

Çay,kahve,çikolata veya benzeri gibi ürünleri servis ederken servisin şık olması çoğu kişi tarafından son derece önem verilen bir konu haline gelmiştir. Kimileri sunumlarına pek önem vermezken, çoğu kişi şık servis tepsileri ile şık bir sunum için pek çok ürün arasında kalarak sunumlarını olabilecek en iyi konuma getirmeye çalışırlar.

Sunumlarınızın daha şık ve gösterişli olmasını istiyorsanız websitemizde de birden çok renk ve model seçeneği sunulan servis tepsilerimizi inceleyebilirsiniz. Gerek yiyecek gerekse de içecek için pek çok servis tepsilerini inceleyebilirsiniz. Görselliğe önem veriyorsanız ve bu nedenle uygun servis tepsisi arıyorsanız websitemizi kesinlikle gözden geçirmelisiniz.

Servis tepsileri modelleri konusu açıldığı zaman karşınıza birbirinden farklı servis tepsileri çarpacaktır. Her türlü yiyecek, içecek ve ürün sunumunda kullanılan servis tepsileri bulunmaktadır.

AYNALI SUNUM TEPSİLERİ

Bu birden çok modeller arasında en popüleri olanlardan biri de aynalı sunum tepsilerdir. Aynalı sunum tepsilerinin en belirgin özelliği üzerindeki ürünü sunum tepsisinin tabanına yansıtarak daha estetik ve çekici gösterir. Aynı zamanda sunum tepsiniz küçük olsa bile aynalı tabanı sayesinde ürünler, yiyecekler veya içecekler çok daha geniş ve ferah bir zeminde duruyor gibi görünecektir. Gold, Silver, Bronz ve eskitme renkleri de bulunan bu sunum tepsileri evde hakim olan renklere veya sunacağınız ürünün renk ve desenlerine göre tercih edilebilir ve sunumunuzun tam ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

KRİSTAL CAMLI SUNUM TEPSİLERİ

Bahsettiğimiz birden çok renk ve model seçeneği bulunan ve seçmekte zorlandığınız sunum tepsileri arasında en favori olanlarından kristal taşlı servis tepsileri geliyor. Aynalı yüzeyinin artıları bir yana etrafını çevreleyen kristal taşları ile de sunumlarınızda ışığı kırarak parıldayan taşları ve aynalı tabanı ile kristal taşlı sunum tepsilerinin  içerisine koyduğunuz yiyecek, içecek veya ürünler çok daha parlak ve şık görünmesini sağlıyor. Eğer kristal taşlı sunum tepsileri arıyorsanız da önerebileceğimiz en doğru yer DekorArya olacaktır. Onlarca modeli, renk seçeneği, desenleri ve zarif tasarımlarıyla aradığınız sunum tepsilerini websitemizde bulabilirsiniz.

;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.