sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

VAZO & KÜPLER 

Ev dekorasyonunda kullanılan aksesuarlar, ortamın atmosferine katkı sağlayan ürünlerdir. Evinizin mobilya modeli, rengi, perde seçimi, hatta koltuk takımlarınızda yer verdiğiniz kırlentler bile aksesuar seçimini etkileyen en önemli faktörlerdir. Geçmişten günümüze en çok tercih edilen ev aksesuarlarının başında ise vazo geliyor. Vazo modelleri, yenilikçi tarzları ile farklı formlara girerek, modern esintileri evinize taşımanıza olanak sağlıyor. Üstelik yaşam alanınızın hangi noktasında kullanmak istediğiniz de tamamen sizlere göre şekilleniyor! Evinizin tarzını net bir şekilde belirleyeceğiniz vazolar; cam, metal ve seramik başta olmak üzere çeşitli malzemelerden üretiliyor. Günümüzde en çok tercih edilen modelleri ise yuvarlak ya da oval hatlara sahip büyük vazolar oluşturuyor. Peki, vazo dekorasyonu nasıl olmalı? Kullanılacak alana göre vazo seçimi nasıl yapılmalı? Dekorasyonda yer verilen vazo içinde ne olmalı? Tüm bu soruların cevabını sizler için araştırdık. Yakın bir zamanda ev yaşantınızı yepyeni vazolar ile taçlandırmak istiyorsanız detaylar için içeriğimize göz atabilirsiniz.

VAZO

Artık antre şıklığı diye bir şey var. Geçmişe baktığımızda, dekorasyon açısından pek ilgi görmeyen antreler, günümüzde değişime uğradı ve yeni fikirler ile zenginleşip, şıklığın ön planda olduğu alanlar haline geldi. Evin giriş bölümü ve odaları birbirine bağlayan bir geçiş noktası olan atrelerde vazo dekorasyonu gerçekleştirerek, göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Antrelerde vazo kullanımı için birkaç nokta buluyor. Minimal bir vazo tercihi için en ideal nokta, dresuar üst yüzeyleri oluyor. Daha sade ve herhangi bir aksesuar kullanımının olmadığı bir antrede ise büyük vazolar gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Son zamanlarda yoğun ilgi gören üçlü vazolar da antre dekorasyonlarına büyük bir şıklık dahil ediyor. Metal, plastik ve cam gibi çeşitli materyallerden üretilen üçlü vazolar, boy sırasına göre kapı girişinin hemen karşısına yerleştirilerek, modern ev dekorasyonlarına eşlik ediyor.

BLEU BLANC KUPLER 

Küpler yıllardır evlerimizde kullandigimiz hem kullanışlı hem de dekoratif acidan odalarimizi tamamlayan şık ürünlerden.Bleu blanc küpler bahsettiğimiz her ozelligi karsilayan ve evlerinizde dekorasyonlarınizda yepyeni bir hava katmak icin sizleri bekliyor. ;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.