sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

KAHVE FİNCANLARI

Kahve kimilerimiz için sabah kendimize gelmek için tükettiğimiz kimilerimiz için de değerli misafirlerimizle hoş sohbetlerimize eşlik eden bir içecektir. Türk tarihinde yüzyıllardır var olan türk kahvesi bu uzun zamandır gelen yolculuğunda bir çok kahve fincanıyla servis edilmiştir. Kahvenin lezzeti bir yana, sunarken de hoş kahve fincanlarıyla servis edildiği zaman çok daha keyifli oluyor. Birden çok çeşidi olan bu kahve fincanları okadar çok çeşidi var ki hepsi bizi kendine çeken renk,model,motif ve tasarımlarıyla bizi yakalıyor. 40 yıllık hatırıyla da akıllarımıza kazınan türk kahvesi diğer kahvelere göre baskın, karakteristik yapısıyla ve türk toplumunda tekrar reçetelendirilmesiyle türk halkının ve diğer bir çok milletin de beğenisini kazanmış durumda.

KAHVE FİNCANI NASIL SEÇİLİR?

Yıllardır kahve fincanları tasarımı insanların beğenilerine sunuluyor. Ağız kısmındaki yaldızlı kahve fincanları, renkli kahve fincanları, motifli kahve fincanları, kapaklı veya kapaksız kahve fincanları, kahve yanı bardak ile kahve fincanları gibi bir çok seçeneği vardır. Birçok model arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız haydi birlikte seçeneklerinizin arasından nasıl seçim yapabileceğinize birlikte bakalım.

 

SERAMİK KAHVE FİNCANLARI

Sıcak suyu diğerlerine oranla çok daha uzun bir süre boyunca sıcak tutabilir, Kahve içme sırasında ağızda herhangi farklı bir tat bırakmaz, Kırılgan bir yapıya sahiptir, temizlik anında dikkat edilmesi gerekir.

CAM KAHVE FİNCANLARI

Kahve içme sırasında ağızda herhangi farklı bir tat bırakmaz, Geri dönüştürülebilir, Daha iyi bir içim zevki yaşatır, Seramik kupaların yanı sıra ısıyı çok iyi bir şekilde hapsedemez.

 

YALDIZLI KAHVE FİNCANLARI

Ağız kısmındaki, fincan çevresindeki veya ürünün desenleri arasında bulunan gold,gümüş veya bronz yaldızlar kahve fincanları sunumunda kullandığınız diğer ürünler ile uyum yakalayıp kahve sunumlarınızın tamamlanmasına yardımcı olabilir.

;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.