Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet
ANTIKALARI EV DEKORASYONUNUZA NASIL DAHIL EDEBILIRSINIZ?
26.10.2021

ANTIKALARI EV DEKORASYONUNUZA NASIL DAHIL EDEBILIRSINIZ?Büyünün ne olduğunu biliyor musun? Enfes iç mekanlara sahip mutlu bir evdir. Görkemli antikalarla bir ev tasarlamak ister misiniz? Eski ev dekoratif öğelerini birleştirmekmodern bir evde neredeyse inanılmaz görünüyor değil mi? Asırlık ev dekoratif öğelerinin 21. yüzyıldaki bir evde yer alacağını hiç düşünmemiş olabilirsiniz. Peki, size söyleyelim, antikalar modern iç mekanların anahtarıdır. Antikalar her geçen gün popülerliğini artırıyor. Birçok insan, 21. yüzyıl dünyasında yer açan, nesilden nesile aktarılan antika mobilyalara sahiptir. Ancak, modern bir evde eski ev dekoratif öğelerini karıştırmaya yardımcı olacak fikirler arıyorsanız, bu kolay değildir. Antikaları ev dekorunuza dahil etmek için en iyi ipuçlarını arıyorsanız, arkanızdayız! Yani antikalarla dolu modern bir evin kapısının kilidini açmak için hemen kaydırın!


Antikaları renk paletine göre gruplandırın


Şaşırtıcı iç mekanların temel yönü bir renk paletini takip etmektir. Ev dekoratif eşyalarınız renk paleti göz önünde bulundurularak seçilirse, ev dekorunuza bir bütünlük duygusu getirir.


Renk karıştırma söz konusu olduğunda, nötr tonlara gitmek asla yanlış olamaz. Duvarlarınıza şık bir metal duvar dekoru koyarak her zaman nötrlere hayat vermeyi deneyebilirsiniz. Mükemmel metal duvar dekoruna sahip olmak istiyorsanız, web sitemiz sizi açık eller ile karşılıyor! Renk patlaması veya dinlenme nötrleri, antikalar kesinlikle odaya bir zarafet esintisi getirecek.
 Katmanlı antikalar, yeni ev dekoratif öğeleriyle buluşuyor


Karıştırmaya ve eşleştirmeye çalışın. Antikaları evinizin dekoratif eşyalarına dahil etmenin daha eklektik ve ilgi çekici bir yolu nedir? Birden fazla stili katmanlayın ve çağdaş ve modern ev dekoratif öğelerini karıştırın.


Avize ve klasik masa lambası içeren bir iç tasarım, canlı bir el duvar resmi ile kontrast oluşturulabilir ve katmanlaştırılabilir. El duvar resmi, görünüşte çok gürültülü ve modern olmamalıdır. Sadece ev dekorunuzun havasını bozmakla kalmaz, aynı zamanda bir felaket gibi görünür. Bu nedenle, bir el duvar resmi seçerken, mekanınızla iyi uyum sağlaması için renklerini ve tasarımlarını göz önünde bulundurun.


Antikanızın şovu durdurmasına izin verin


Şimdi tüm gözler antikalarda olsun! Cesur bir antika ev dekoratif eşyası her zaman bir açıklama yapar. Odadaki odak noktası haline gelir. Nasıl yapacağını bilmiyor musun? Bir açıklama yapmak için mükemmel bir ev dekoratif öğesi, odada öne çıkan bir avize veya metal duvar dekoru olacaktır. Ayrıca odanızın duvarlarına hayat katmak için canlı bir el duvar resmi de ekleyebilirsiniz. En dikkat çekici el duvar resimlerinden bazılarını almak için şimdi web sitemizi ziyaret edin! İç tasarımda aşırıya kaçmamayı unutmayın. Minimalist ev dekorasyon ürünleri, oda estetiğinin daha göz alıcı görünmesini sağlar.
 


Onları erişilebilir tutun


Antikaların arzu edilen değerin yanı sıra işlevsel bir değeri olduğunu da asla unutmayın. Onları yalnızca bir ev dekoratif öğesi olarak değil, aynı zamanda yararlı bir kaynak olarak erişemeyeceğiniz bir yerde tutmalısınız. Onları erişilebilir tutun. Sehpalarınızda, raflarınızda, döşemelerinizde ve duvarlarınızda antikalara yer açın.


El duvar resimleri ve metal duvar dekoru gibi bazı ev dekoratif eşyaları, odaya sadece estetik bir hava katacaktır. Yine de, bu tür dekoratif öğeleri de eklemenin önemli olduğunu anlayın - Odanızı bir rüyadan daha az olmayan bir başyapıt haline getiren şaheserler.

Dekorasyonda Antika


Farklı tarz ve dönemlerin antikalarını karıştırmak


Antika ev dekorasyon ürünleri söz konusu olduğunda, kendinizi tek bir stille sınırlamayın. Deney, deney, deney! Antika bir duvar saatini çağdaş bir el duvar resmiyle karıştırıp eşleştirebilirsiniz . Oda estetiğinize katmanlar katacaktır. Farklı boyutlarda aynalar, metal duvar sanatı ve çağdaş el duvar resimleri eklemek, mekanın eklektik havasını koruyacaktır. Ev dekoratif öğelerinin bu şekilde düzenlenmesi, odanızın her zamankinden daha çekici görünmesini sağlayacaktır. Misafirlerinizi, rüya gibi bir ev yapmak için akıllıca çabalar sarf edildiğine ikna eder! Şaşırtıcı antika ev dekorasyon ürünleri satın almak için sitemizi incelemelisiniz.
 


Minimum düzeyde tutun


İnsanların evlerini dekore ederken yaptığı en aptalca hatalardan biri de aşırıya kaçmaktır. Evinizin renkler, tasarımlar ve öğelerle dolu bir tuval olmadığını anlamalısınız. Minimal ve şık tutun. Klasik metal duvar sanatına sahip bir uçak duvar, her zamanki gibi çarpıcı görünecek. Antikalar zaten ağır ev dekorasyon ürünleri olduğundan, aynalar, metal duvar sanatı, el duvar resimleri vb. gibi temellere bağlı kalmak en iyisidir. (Web sitemizde muhteşem duvar aynaları da bulabilirsiniz!) iç mekanlar, daha sofistike görünüyorlar.


Daha fazla ışık!


Sadece antika ev dekorasyonu için bir ipucu değil, aynı zamanda nefes kesici iç mekanlara açılan bir kapıdır. Işık önemli bir rol oynar. Bir mekanın aydınlatmasında renk ve desenler arasında dolaşabilirsiniz. Daha fazla parlaklık, antika ev dekoratif öğelerindeki detayları daha da ön plana çıkaracaktır. Örneğin, metal bir duvar sanatı (altın, gümüş veya bronz) doğru ışıkta parlayarak herkesin bakışlarını yakalayacaktır. Bir el duvar resmi asmak için, güzel ışıklar anında odanın özünü yükseltirdi. El duvar resmindeki her renk göze çarpar ve herkesin dikkatini çekerdi.


İz bırakan bir ev yapmak ister misiniz? Antika ev dekoratif eşyaları olmadan kesinlikle yapamazsınız. El duvar resimleri ve aynalardan metal duvar dekoru ve vurgu tablolarına kadar, modern evinizdeki her ev dekoratif öğesi ona benzersiz bir öz verir. Bu nedenle, antika ev dekorasyon ürünlerini evinize dahil etmek istediğinizde, seçenekleri iyi inceleyin, karşılaştırın ve karar verin. En kusursuz antikalardan ve modern parçalardan bazılarını çevrimiçi olarak alabilirsiniz (kendi web sitemiz gibi!). Bir dahaki sefere hayalinizdeki eve dönüştürmek için yerinize biraz antika dekorasyon eklemeyi düşündüğünüzde bu ipuçlarını unutmayın!

Blog Son Eklenenler
İç Tasarımda Kontrastın Önemi
07.11.2021

İç Tasarımda Kontrastın Önemi

İç Tasarımda Kontrastın Önemi İç tasarım meraklıları, bir odanın ilk izleniminin ne kadar önemli olabileceğini bilir. Öğeleri görsel olarak çok çarpıcı olduğu için ilk bakışta nefesinizi kesen bazı alanlar var, ancak yine de birbirine uyuyor. Diğer odalar neredeyse bir şey eksik gibi düz düşüyor. Kontrast, bu unutulmaz mekanlara etkisini veren gizli bileşendir. Doğru kullanıldığında, bu temel tasarım ilkesi, aynı anda bir araya getirirken iç mekanlarınıza büyük miktarda görsel ilgi katabilir.

İç Dekorasyon Stilinizi Belirleyin!
04.11.2021

İç Dekorasyon Stilinizi Belirleyin!

Ev Dekorasyon Tarzım Nedir? Dikkat gerektiren bir alanınız var mı veya yeni bir kendin yap ev yeniden tasarım projesine hazır mısınız? Başlamadan önce, göz önünde bulundurmanız gereken bir şey var - hangi ev dekor stilinin evinize ve kişiliğinize uygun olduğuna karar verdiniz mi? “Peki, benim tasarım stilim nedir?” sen sor.

Baharatlar Nasıl Stoklanır ve Depolanır
01.11.2021

Baharatlar Nasıl Stoklanır ve Depolanır

Baharat Baharatlar, çeşitli bitki ve ağaçların tohumlarından, kabuğundan, köklerinden, meyvelerinden veya gövdelerinden gelir. Hem tatlı hem de tuzlu yemekleri geliştirmek için kullanılırlar. Bazı aşçılar, daha yoğun bir lezzet için baharatlarını ezmek veya öğütmek yerine bütün olarak tercih eder. Biber tozu, öğütülmüş tarçın, öğütülmüş karanfil, tartar kreması, kimyon, sarımsak tozu, öğütülmüş ve taze zencefil, kuru hardal, hindistan cevizi, soğan tozu, kırmızı biber, siyah ve kırmızı biber ve tuz gibi en popüler olanlardan bazılarını stoklayın.

ANTIKALARI EV DEKORASYONUNUZA NASIL DAHIL EDEBILIRSINIZ?
26.10.2021

ANTIKALARI EV DEKORASYONUNUZA NASIL DAHIL EDEBILIRSINIZ?

Büyünün ne olduğunu biliyor musun? Enfes iç mekanlara sahip mutlu bir evdir. Görkemli antikalarla bir ev tasarlamak ister misiniz? Eski ev dekoratif öğelerini birleştirmekmodern bir evde neredeyse inanılmaz görünüyor değil mi? Asırlık ev dekoratif öğelerinin 21. yüzyıldaki bir evde yer alacağını hiç düşünmemiş olabilirsiniz. Peki, size söyleyelim, antikalar modern iç mekanların anahtarıdır. Antikalar her geçen gün popülerliğini artırıyor.

ORTA SEHPA ŞIKLIĞI
23.10.2021

ORTA SEHPA ŞIKLIĞI

ORTA SEHPA ŞIKLIĞI Orta sehpa , oturma odası tasarımınızın önemli bir parçasıdır. Bu yüzden bu tablonun seçimine tüm sorumlulukla yaklaşmalı ve ideal modeli seçmelisiniz. Mükemmel orta sehpa, atıştırmalıklara ulaşmak için doğru boyutta, kitapları ve hatta ayaklarınızı destekleyecek kadar sağlam ve estetik olarak uyum sağlamalıdır.

AKSESUARLARIN ÖNEMI VE YAPILMASI VE YAPILMAMASI GEREKENLER
19.10.2021

AKSESUARLARIN ÖNEMI VE YAPILMASI VE YAPILMAMASI GEREKENLER

AKSESUARLARIN ÖNEMI VE YAPILMASI VE YAPILMAMASI GEREKENLER Herhangi bir alanı yeniden tasarlarken, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, asla gözden kaçırılmaması gereken bir unsur vardır: aksesuarlar . Aksesuarların Önemi ve Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Aksesuarlar olmadan, ne kadar güzel dekore edilmiş veya döşenmiş olursa olsun, mekanlarınız inanılmaz derecede sevilmeden görünecek ve hissedilecektir. Aksesuarları, görsel ilgi ve ayrıntı sunan bir pastanın üzerine krema olarak düşünün. Aksesuarlarınızı tasarım sürecinde tedarik ederseniz, odanız/odalarınız eksiksiz görünecektir.

FIRIN PİŞİRME KAPLARI NASIL SEÇILIR
16.10.2021

FIRIN PİŞİRME KAPLARI NASIL SEÇILIR

FIRIN PİŞİRME KAPLARI NASIL SEÇILIR Fırıncılar olarak fırın tepsilerimiz, kullandığımız herhangi bir malzeme veya sahip olduğumuz herhangi bir beceri kadar önemlidir. Kaliteli fırın tepsileri kullanmak, unlu mamullerinizi olabilecekleri en iyi hale getirmede uzun bir yol kat edecektir! Bazı yeni tavalar için pazardaysanız, pişirme ihtiyaçlarınız için en iyi seçimi yapmak için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey vardır.

İç Tasarımda Renkler Nasıl Eşleştirilir?
12.10.2021

İç Tasarımda Renkler Nasıl Eşleştirilir?

İyi döşenmiş bir dekor için renk seçimi, iç tasarım kurallarından birini uyguladığınızda kolaydır. Bu zamana göre test edilmiş kılavuzlar, ev dekorunuzda kullanmak için en uyumlu renkleri bulmanıza yardımcı olacaktır.

;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.